Gülüş Estetiğinde Hedeflenenler

hollywood smile beauty

Gülüş Tasarımında Hedeflenenler
Bu tedavide amaç Diş ,dişeti gibi yumuşak dokuların,kasların iskeletsel yapı ve eklemin bir harmoni içinde stabil kas sistemine tek tek ve beraber uyumunun sağlanmasıdır.
başarılı sağlıklı ve fonksiyonel bir sonuç için ağız içi tüm dokuların (eklem,kapanış,kas,kemik ve dişeti) birbirleri ile uyumunun tesbit edilmesi önmlidir.
Gülüş dizaynında estetik olarak harmoniyi yakalamak yüz ve tüm dental kompozisyonun birbirini tamamlayacak şekilde mükemmel uyumunu hedefleriz.
Yeni bir gülüş tasarımı her zaman anatomik olarak yüzünüz ve ağız diş bölgesinin analiz ve değerlendirilmesini beraber yapılmasını gerektirir .
Gülüş estetiğinde ; hekiminiz Yüz estetiğini estetik prensipler üzerinden simetri ve uygun oranlarda dizilimi sağlamadır,bunun için multidisipliner yaklaşım ortodonti ortognaotik cerrahi plastik cerrahi periodontal tedavi alanlarında uzman yaklaşım oldukça önemlidir

Diş Hekimi Soner Arıkan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu Al

Lütfen formu doldurun, kısa süre içerisinde size dönüş yapacağız. Müsaitlik zamanınızı iletirseniz o saatte aranabilirsiniz.