CAD/CAM Çözümler
Aynı Gün Uygulama
En İyi Markalar
Laboratuvar Desteği
Robotik İmplant
Tedavi Planlama

İmplant diş fiyatları için İzmir’deki kliniğimizde en uygun koşulları sağlıyoruz. İmplantlar üst veya alt çenelere yerleştirilir. Titanyumun biyo-uyumlu özellikleri sayesinde bir diş implantı kemikle birleşir. Yerine geçen diş için iyi bir çapa haline gelir. Tek veya çoklu eksik dişleri değiştirmek için çözeltilerde kullanılabilir. Bu sayede implant tedavisi daha verimli bir sürece dönüştürülmüş olur. Farklı çene yapıları ve kullanılan farklı malzemeler, uygulamada pratik değişiklikler gösterir.

Yaralanma, hastalık veya diş çürümesi nedeniyle bir veya daha fazla dişi eksik olan kişiler diş implantları için aday olabilir. Belirleyici faktör mevcut kemik miktarıdır. Diş hekiminiz, diş implantlarının sizin için uygun bir çözüm olup olmadığını değerlendiren en iyi kişidir. Bu tedavi yöntemi sırasında diş eti tedavisi gibi durumlar gerekliyse yine diş hekimi bu konuda uzman hekime yönlendirme yapar.

Geliştirilmiş görünüm: Dişin tamamını kaybederseniz taç ve kök çene kemiğinin büzülmesi yüzünüzün daha yaşlı görünmesine neden olabilir. Dental implantlar bu işlemi durdurabilir. Geleneksel bir takma diş veya diş köprüsü değildir.

Doğal dişlerin korunması: Geleneksel diş köprülerinde, eksik dişlere bitişik dişler normalde diş köprüsü için dübel olarak kullanılmak üzere yere indirilir. Diş implantları genellikle sağlıklı dişleri değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Kalıcı çözüm: Kaybetme konusunda endişelenecek gevşek parça yoktur. Diş implantı stabil ve rahattır. Yerleştirmeden sonra ayar yapılması gerekmez. Normalde sahibine ömür boyu hizmet eder.

Dental implant destekli yedek dişler doğal dişler gibi görünür, hisseder ve işlev görür. Bu, ne istersen yiyip içebileceğin anlamına gelir. Ancak en önemlisi, dental implantlar genellikle yaşam kalitesini çok somut bir şekilde iyileştirir. Diş problemlerinden dolayı utanmış ve endişeli hisseden insanlar, yeni kalıcı dişlerin özgüvenleri için yapabilecekleri sık sık bunalmaktadır.

İzmir Karşıyaka’daki kliniğimizde diş eksiklikleri artık çözümsüz olmaktan çıkmıştır. İmplantlar klasik damak ve protezlere göre daha net bir konuşma ve daha konforlu bir çiğneme sağlar. Yanak ve yüz yapınızı doğal haline geri döndürür. Dental implant tedavisinin uygulanabilmesi için öncelikle diş eti sağlığınızın iyi olması gerekmektedir. Dolasıyısıyla eğer diş eti problemi yaşıyorsanız öncelikle bir periodontoloji uzmanına başvurmanız gerekir. Diş eti problemleri implant çevresinde de ihtiba yol açabilir. Dolayısıyla implant kaybı yaşanabilir. Kemik kaybı yaşayan hastalarda da implant uygulamasının yapılabilmesi için ek tedaviler, örneğin kemik grefti ya da sinüs lifting gerekebilir.

Ülkemizde implant üretimi dünya standartlarına ulaşmış olup implantla diş yapımı için doktorların tüm ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Her geçen yıl yeni markalar ile sektör ilerlemekte olup ülkemiz bu konuda ürettiği implantları yurt dışındaki ülkelere ihraç etmeye başlamıştır. Bir çok implant markasına göre daha gelişmiş daha üstün türk malı implantlar mevcuttur. Kliniğimizde başarı ile uygulanmaktadır.

en iyi diş doktoru izmir

İmplant Fiyatları İçin Randevu Almak İster Misiniz?

Tedaviniz hakkında destek almak ister misiniz?

Tedaviniz hakkında bilgi almak ister misiniz? Hasta koordinatörlerimiz sizlere tedavi sürecinizle ilgili hemen bilgi verebilir.