CAD/CAM Çözümler
Aynı Gün Uygulama
En İyi Markalar
Laboratuvar Desteği
Robotik İmplant
Tedavi Planlama

İzmir’de İmplant Fiyatları

İmplant fiyatları İzmir iline özel 350€‘dan başlamaktadır. Cadde Dental diş kliniğinde en iyi fiyatları çıkarmak için Straumann, Nobel ve Bego markalarının bayilik anlaşmaları sağlandı. Straumann implant fiyatı 550€ ve Nobel implant fiyatı 550€ olarak kliniğimizde fiyatlandırılır. İzmir’de yer alan kliniklerde implant fiyatları diğer illere nazaran daha uygun seçenekler sunmaktadır. İzmir’de bulunan uzman hekimler dünya sıralamasında fiyat/performans açısından en başarılı iller arasındadır.

İmplant fiyatı; uygulayan hekim, uygulanan klinik ve implantın özelliğine göre değişkenlik gösterir. Daha uygun fiyata uzak doğu ve yerli implantlar bulunmaktadır. Cadde Dental Karşıyaka Özel Diş Hastanesi’nde ömür boyu garantili implantlar tercih edilmektedir.

izmir implant fiyatlari 350€ taban fiyattan başlamaktadır

İmplant diş fiyatları için İzmir’deki kliniğimizde en uygun koşulları sağlıyoruz. İmplantlar üst veya alt çenelere yerleştirilir. Titanyumun biyo-uyumlu özellikleri sayesinde bir diş implantı kemikle birleşir. Yerine geçen diş için iyi bir çapa haline gelir. Tek veya çoklu eksik dişleri değiştirmek için çözeltilerde kullanılabilir. Bu sayede implant tedavisi daha verimli bir sürece dönüştürülmüş olur. Farklı çene yapıları ve kullanılan farklı malzemeler, uygulamada pratik değişiklikler gösterir.

implant fiyatları
Straumann implant fiyatları 5500TL

Yaralanma, hastalık veya diş çürümesi nedeniyle bir veya daha fazla dişi eksik olan kişiler diş implantları için aday olabilir. Belirleyici faktör mevcut kemik miktarıdır. Diş hekiminiz, diş implantlarının sizin için uygun bir çözüm olup olmadığını değerlendiren en iyi kişidir. Bu tedavi yöntemi sırasında diş eti tedavisi gibi durumlar gerekliyse yine diş hekimi bu konuda uzman hekime yönlendirme yapar.

Geliştirilmiş görünüm: Dişin tamamını kaybederseniz taç ve kök çene kemiğinin büzülmesi yüzünüzün daha yaşlı görünmesine neden olabilir. Dental implantlar bu işlemi durdurabilir. Geleneksel bir takma diş veya diş köprüsü değildir.

Doğal dişlerin korunması: Geleneksel diş köprülerinde, eksik dişlere bitişik dişler normalde diş köprüsü için dübel olarak kullanılmak üzere yere indirilir. Diş implantları genellikle sağlıklı dişleri değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Kalıcı çözüm: Kaybetme konusunda endişelenecek gevşek parça yoktur. Diş implantı stabil ve rahattır. Yerleştirmeden sonra ayar yapılması gerekmez. Normalde sahibine ömür boyu hizmet eder.

Dental implant destekli yedek dişler doğal dişler gibi görünür, hisseder ve işlev görür. Bu, ne istersen yiyip içebileceğin anlamına gelir. Ancak en önemlisi, dental implantlar genellikle yaşam kalitesini çok somut bir şekilde iyileştirir. Diş problemlerinden dolayı utanmış ve endişeli hisseden insanlar, yeni kalıcı dişlerin özgüvenleri için yapabilecekleri sık sık bunalmaktadır.

İzmir Karşıyaka’daki kliniğimizde diş eksiklikleri artık çözümsüz olmaktan çıkmıştır. İmplantlar klasik damak ve protezlere göre daha net bir konuşma ve daha konforlu bir çiğneme sağlar. Yanak ve yüz yapınızı doğal haline geri döndürür. Dental implant tedavisinin uygulanabilmesi için öncelikle diş eti sağlığınızın iyi olması gerekmektedir. Dolasıyısıyla eğer diş eti problemi yaşıyorsanız öncelikle bir periodontoloji uzmanına başvurmanız gerekir. Diş eti problemleri implant çevresinde de ihtiba yol açabilir. Dolayısıyla implant kaybı yaşanabilir. Kemik kaybı yaşayan hastalarda da implant uygulamasının yapılabilmesi için ek tedaviler, örneğin kemik grefti ya da sinüs lifting gerekebilir.

Ülkemizde implant üretimi dünya standartlarına ulaşmış olup implantla diş yapımı için doktorların tüm ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Her geçen yıl yeni markalar ile sektör ilerlemekte olup ülkemiz bu konuda ürettiği implantları yurt dışındaki ülkelere ihraç etmeye başlamıştır. Bir çok implant markasına göre daha gelişmiş daha üstün türk malı implantlar mevcuttur. Kliniğimizde başarı ile uygulanmaktadır.

http://www.tdb.org.tr/icerik_goster.php?Id=3659

İzmir İmplant Fiyatları

Bego İmplant Tek Diş 3500 TL
Straumann İmplant Tek Diş 5500 TL
Nobel İmplant Tek Diş 5500 TL
Diş Eti Şekillendirme 1000 TL
İmplant İçin Kemik Tozu. 2000 TL
İmplant Dahil All on Four 35000 TL
İmplant Dahil All on Six 55000 TL

İmplant Maliyeti Nasıl Değişkenlik Gösterir?

Diş implantları hakkında hastaların en çok sorduğu sorulardan bir tanesi, implant maliyeti nedir? olmaktadır. Ekibimiz, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bir diş implantının maliyetinin kişiye ve kuruma göre farklılık gösterebileceğini belirtir. Hastanelerde ve diş polikliniklerinde kullanılan teknolojilerden dolayı fiyatlarda değişimler gözlemlenir.

Ülkelere göre diş implantlarının ortalama fiyatları ilgili linkten incelenebilir.

Fiyatlar arasında bu denli farklar olduğu bilindiği için Cadde Dental implant tedavilerinde hastalarına ücretsiz checkup ve röntgen ile 3D tomografi hizmeti verir. Bu işlemlerden dolayı hastadan ücret alınmaz. Hasta randevusunda uzman hekim hastayı inceler. Ardından diş implantı tedavisinin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için ek tedaviler olup olmayacağını tespit eder. Ek tedaviler varsa bunların maliyetleri hastaya sunulur.

İzmir’de bulunan kliniğimizde markasına göre implantlar minimum 3500TL ve maksimum 5500TL’dir. İmplant haricinde, implant tedavisinin gerçekleşmesi için gerekli olan checkup ve tomografiler ise ücretsizdir.

en iyi diş doktoru izmir

İmplant Fiyatları İçin Randevu Almak İster Misiniz?

Tedaviniz hakkında destek almak ister misiniz?

Tedaviniz hakkında bilgi almak ister misiniz? Hasta koordinatörlerimiz sizlere tedavi sürecinizle ilgili hemen bilgi verebilir.

Bu sayfa implant tedavisi fiyatları hakkında İzmir’de yaşayan hastalarımız için bilgi vermek 2021 yılında oluşturulmuştur.