Dr. Doğuş DOĞAN

doctor dogus dogan

MSc Diş Hekimliği | Genel Prostodontist – İmplantolog

Dr. Doğuş, Ukrayna devlet tıp akademisinden mezun oldu ve ihtisas yaptı. Çeşitli implant markaları (Straumann, Astra, Nobel, Osstem, Nucleoss, Bego, Megagen vb.) ile çalışmaktadır. All on Four ve All on Six implant ameliyatları, Estetik diş hekimliği ve kaplamalar konusunda deneyimli bir diş hekimidir. Rusça, İngilizce, Türkçe ve Almanca bilmektedir.

Cadde Dental doktorlar

Dr. Buğra DURAN

Dt Buğra Duran

Estetik Diş Hekimliği

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinden mezun olan diş hekimimiz; Genel Diş Hekimliği, Restoratif diş tedavileri, İmplant üstü genel protez diş tedavileri ve gülüş tasarımları üzerinde çalışmalarda bulunmuştur. 2021 yılından beri Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaktadır. Estetik diş tedavileri, zirkonyum protezler, bonding, gülüş estetiği, diş beyazlatma, implant üstü protezler, alanlarında çalışmalar yapmaktadır.

Uzman Dt. Gökcan Şahin

Gokcan Sahin

2014 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği eğitimini tamamlayan Şahin, 2017-2022 yılları arasında İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine devam etmiştir. Dental implant cerrahisi, immediate yükleme, All on-4, All on-6 tedavi prosedürleri, gömülü diş çekimleri, sinüs yükseltme, yumuşak doku cerrahisi, çene bölgesinde bulunan kistlerin tedavisi gibi cerrahi tedavileri kliniğimizde yapmaktadır.
Sertifikalar
Straumann Group Oral İmplantoloji Semineri (2019/2020/2022)
Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahisi Derneği (2021/2022)
Ağız ve Çene-Yüz Cerrahisi Birliği Derneği (2018/2019/2022)

Uzman İmplant Hekimlerimizden Randevu Alın

İmplant Hekimi mi arıyorsunuz? uzman hekimlerimizden randevu almak veya sorularınızı sormak için lütfen iletişime geçin.