Dr. Batuhan UZLUK

Dt Batuhan Uzluk

Protetik Diş Tedavisi

2014 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu.İnönü Üniversitesi’nde Protetik Diş Tedavisi Uzmanlığını aldı.20. Uluslarası Estetik Diş hekimliği(İstanbul), TDB24. Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi(Ankara) ITI Bilimsel Toplantıları(2016,2017,2019) başta olmak üzere alanıyla ilgili bir çok kurs, seminer ve kongreye katıldı.

Dr. Uygar Tuncer

Dt Uygar Tuncer

Genel Diş Hekimliği, Restoratif diş tedavileri, İmplant üstü genel protez diş tedavileri ve gülüş tasarımları üzerinde çalışmalarda bulunmuştur. 2014 yılından beri Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaktadır. Estetik diş tedavileri, zirkonyum protezler, bonding, gülüş estetiği, diş beyazlatma, implant üstü protezler, alanlarında çalışmalar yapmaktadır.

Cerrah Dr. Buğra DURAN

Dt Buğra Duran

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

2011 yılında Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. İmplantoloji ve Diş Eti hastalıkları alanında uzmanlığını tamamlamıştır. 2016 yılında Binali Yıldırım Diş Hekimliği Fakültesinde Periodontoloji bölümünü kurmuştur. Immediate İmplantoloji (all on four), Robotik implantoloji, lazer destekli implantoloji, implant enfeksiyonları ve diş eti çekilmesi tedavileri alanında bir çok yurt içi ve yurt dışı seminerlerde eğitim vermektedir.

Yrd. Doç. Dr. Mehmet TANRIVER

Dt Mehmet Tanriver

Estetik Diş Hekimliği konusunda Uzman , Genel diş hekimliği, diş eti tedavisi, kanal tedavisi,  üzerinde çalışmalarda bulunmuştur. 2013 ila 2017 yılları arasında Şifa Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Çocuk Diş Hekimliği Anabilim Dalı’nda Yardımcı Doçent Doktor olarak çalışmıştır. 2017 yılında Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde çalışmaya başlamıştır.

Uzman İmplant Hekimlerimizden Randevu Alın

İmplant Hekimi mi arıyorsunuz? uzman hekimlerimizden randevu almak veya sorularınızı sormak için lütfen iletişime geçin.