CAD/CAM Çözümler
Aynı Gün Uygulama
En İyi Markalar
Laboratuvar Desteği
Robotik İmplant
Tedavi Planlama

Diş estetiği gülüşünü ön plana çıkarmak isteyenlerin merak ettiği bir tedavi konusudur. Gülerken veya konuşurken karşı taraf açısından da dikkat çeken bir görünüm olduğu için herkes diş estetiği görünümüne oldukça dikkat etmektedir. İzmir’de bulunan diş kliniğimize gelen hastalarımızın birçoğu diş estetiği hakkında sorular sormaktadır. Rahat bir şekilde gülebilmek, konuşabilmek için düzgün ve sağlıklı bir diş yapımızın olması gerekmektedir. Utanmadan, çekinmeden ağzımızı kapatmadan gülebilmek ve konuşabilmek için doğru ve düzgün bir ağız ve diş yapımızın olması oldukça önemlidir.

Diş Estetiği Nasıl Olur?

Dişlerimizde herhangi bir şekil ve renk bozukluğu durumu varsa bu hem kendimizi rahat hissetmemize engel olur hem de güvenimizin kaybolmasına ve biriyle konuşurken stresli olmamıza yol açabilir. Bu gibi durumlarda eğer görüntü olarak diş yapınızda bir sorun yaşıyorsanız, bu sorunları çözebilmek için kesinlikle bir diş estetiği konusunda uzmanlaşmış bir diş doktoruna başvurmamızda fayda vardır. Diş estetiği ağız içinde meydana gelen hasarların ve diş ve diş etlerinde gerçekleşen sorunların diş bozukluklarının giderilmesi konusunda tedavi imkânı sunarken aynı zamanda gülüş estetiği açısından da önemli bir tedavi yöntemi olmaktadır.

Gülüş Tasarımı Ücretleri

Bu gülüş estetiği hastaların en çok rağbet ettiği konuların başında gelmektedir. Diş estetiği tedavinizi diş tedavi İzmir ve diş tedavi Karşıyaka hastanelerimizde doktorlarımız tarafından muayene olabilir geceleri için ise İzmir acil diş hekimi tarafından randevu alabilirsiniz.

Gülüş Tasarımı Nedir?

Gülüş estetiği, gülüş tasarımı olarak da adlandırılan diş tedavi yöntemidir. Hem doktorluğun hem de güzellik uzmanlığının beraber uygulandığı özel bir alandır. Kişiye özel olarak tasarlanan bu yöntem, kişinin yüz yapısına, çene ve ağız yapısına, dişlerinin görünümüne uygun olarak tasarlanan doğal ve sağlıklı bir şekilde tasarlanan yöntem olmaktadır. Kişinin yüz hatlarına ve diş yapısına uygun olarak en doğal şekilde gülümseme ve diş görünümü tasarlanmaktadır. Bu sayede kişi kendini hem güzel hem sağlıklı ve aynı zamanda kendine güveni artmış bir şekilde hisseder ve rahat bir gülümsemeye kavuşmuş olur.

Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır?

Gülüş tasarımına başlamadan önce kişinin öncelikle yüz hatları incelenmelidir. Daha sonra diş yapısında dişlerin sıralanmasında ve diş renklerinde sararma gibi sorunların ortadan kaldırılıp, kişi için en uygun olan gülümseme tasarımı yapılmaktadır. Bu tasarımın yapılması aşamasında doktorların dikkat etmesi gereken en önemli unsurların başında ise cinsiyet gelmektedir. Bilindiği gibi kadın ve erkeğin farklı bir yüz hattının bulunması, çene ve ağız yapısının aynı zamanda diş yapısının farklı şekillerde olmasından dolayı diş doktorları ona göre bir gülüş tasarımı belirleyip uygulaması, daha iyi sonuçlar doğurmaktadır.

İzmir Diş Estetiği Fiyatları

Türkiye Diş Hekimleri birliğinin belirlemiş olduğu 2019 diş estetiği Fiyat listesinde güncel fiyatlar bareminde tedaviler yapılmaktadır. Gülüş tasarımında yapılan öncelikli işlem diş beyazlatma diş yapısının sıralamasının düzeltilmesi diş etlerinde meydana gelen hasarların giderilmesi işlemleri gibi çeşitli aşamalar yapıldıktan sonra kişi daha sağlıklı ve estetik açısından daha güzel görünen bir diş yapısına kavuşmuş olmaktadır.

Gülüş Tasarımın Fiyatları

Kişi, kendisine yapılan en uygun gülüş tasarımı sayesinde daha rahat gülmektedir. Dişlerini kapatmadan ve karşısındaki kişiyle daha kendinden emin ve rahat bir şekilde konuşabilmektedir. Bu sayede kişinin kendine olan güveni daha çok artar ve psikolojik açıdan sorun hissettiği dişlerinde artık rahatlık ve sağlıklı bir görünüm elde etmiş olur.

Tek Seansta Diş Estetiği

Günümüzde diş estetiğinin gelmiş olduğu boyut gerçekten oldukça ileri noktalardadır. Öyle ki, estetik amaçlı gerçekleştirilen diş tedavileri oldukça kısa süreler içerisinde yapılabilmektedir. Diş hekimliği teknolojilerinin gelmiş olduğu bu noktada tüm işlemlerin tek seansta yapılabilmesi mümkündür.

Diş estetiği uygulamaları olarak; yaprak (Lamine) porselen uygulaması, tam seramik köprü kaplamalar ve uygulamaları, porselen dolgu gibi diş estetiği tedavi yöntemlerinin hepsi tek seansta tamamlanabilmektedir. İlk olarak hastanın diş ölçüsü alınır ve bunun ardından dijital kamera ile alınan görüntüler 3D olarak bilgisayar ortamına aktarılır. Bu görüntüler doktor ve hasta tarafından görüntülenerek bilgisayar ortamında beraber değerlendirilir. Bu değerlendirmenin sonucunda, yeni diş cihaz tarafından hazırlanır. Yeni dişin hazırlanması özel porselen blokların kazınarak hazırlanması şeklindedir.

en iyi diş doktoru izmir

Gülüş Estetiği İçin Randevu Almak İster Misiniz?

Diş Estetiği konusunda destek almak ister misiniz?

Bu konuda aklınıza gelen bütün soruları bizlere ulaşıp sorabilirsiniz. En yakın zamanda hasta koordinatörlerimiz sizlere detaylı bilgiyi aktaracaklardır.