fbpx

Yükleniyor...

Lamine Diş

Her hangi bir dişin ön yüzeyine metal desteksiz olarak üretilip doktorlarımızla uygulanan estetik görünümlü diştir. Diş minelerinde delikler olan, diş mineleri aşınmış, zamanla renkleri değişikliğe uğramış kişilere uygulanan Lamine Diş, estetik açıdan harika bir görünüme kavuşmanızı sağlar.

Dişlerin ön yüzeyi için üretilen 0,3 ila 0,10 mm kalınlığında olan harika estetik görünüm sağlayan bir diğer adı da yaprak porselen diş olan özel ultra ince bir porselendir. Diğer adları ise lamine, dental veneer, yaprak porselen’dir. Özel ince porselenler dişlerin ön yüzeylerine yapıştırılır sonrasında dişlerin genişlik, uzunluk, şekil ve renk değişikliği gerçekleşir.

Delinmiş, kırılmış, aşınmış, aralarında boşluk bulunan dişlere, rengi değişikliğe uğrayan dişlere uygulandığı gibi Estetk bir gülüşe sahip olmak isteyen kişilere de uygulanabilmektedir.

Nasıl Lamine diş Yaptırabilirsiniz?

Öncelikle Polikliğinimize gelip muayene olmanız ve dişlerinizin lamine diş tedavisine uygun olup olmadığına doktorunuzun karar vermesi gerekir.
Daha Sonra ise Panoramik röntgeninizin çekilmesi ve uygun tedavi sürei hakkında bilgi alırsınız.
Diş Doktorunuz lokal anestezi uygular ve lamine uygulanacak dişlerinizi 0,5 mm aşındırma işlemine tabi tutar.
Daha sonra ölçü alır ve diş teknisyenine yollar. Diş teknisyeninden gelen lamine dişleriniz özel yapıştırıcılar ile sabitlenir. 7-10 gün sonra ise kontrol için çağırılırsınız.

Lamine Diş Fiyatları

Türk Diş Hekimleri Birliğinin belirlediği fiyatlarla çalışan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde muayene olmadan fiyat vermeme prensibimiz vardır. Muayenemiz ücretsizdir.

Herkese Lamine Diş Yapılabilir mi?

Çiğneme bozukluğu ve çene kapanışında problemler olmayan herkese lamine diş yapılabilmektedir.

Dişlere dokunmadan lamine diş yapılabilir mi?

Diş muayeneniz sonrasında karar verilebilir.

Lamine dişler düşer mi?

Lamine dişler çok hassastır. Lamine diş uygulaması sonrasında dişlerinizle herhangi bir sert nesneyi kırmaya çalışmadıktan sonra ömür boyu rahatça kullanabilirsiniz.


Terms of Use

The content on the site is for informational purposes only and does not mean that the doctor will examine, diagnose or diagnose his / her patient.

Site Kullanım Bilgisi

Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.

Privacy Policy

Our Privacy Policy When you visit this website and use the services we offer through this site, you are subject to the terms and conditions specified in this Privacy Policy and you agree to the terms of this Privacy Policy.

Gizlilik İlkelerimiz

Web Sitemizde Türkiye Cumhuriyeti’nin belirlemiş olduğu İnternet kullanıcısı gizlilik ilkeleri esas olarak alınıp uygulanmaktadır. Daha fazla bilgi için Gizlilik İlkelerimiz linkine bakabilirsiniz.

Copyright by Cadde Dental 2017. All rights reserved.

DMCA.com Protection Status