Ekip

Dr. Soner ARIKAN

implant doktoru

2004 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu.  Estetik ve Kozmetik Diş Hekimliği, Cad/Cam diş tedavileri ve gülüş tasarımları üzerinde çalışmalarda bulunmuştur. 2006’dan bu yana Nobel Biocare İsveç İmplantı, Bego German İmplant, I-System Vidasız implant, Straumann Swiss Implant gibi markaların sertifikalı diş hekimidir.

Dr. Serdar DEMİRÇAL

karşıyaka en iyi diş doktoru

Genel Diş Hekimliği, Restoratif diş tedavileri, İmplant üstü genel protez diş tedavileri ve gülüş tasarımları üzerinde çalışmalarda bulunmuştur. 2014 yılından beri Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaktadır. Estetik diş tedavileri, zirkonyum protezler, bonding, gülüş estetiği, diş beyazlatma, implant üstü protezler, alanlarında çalışmalar yapmaktadır.

Yrd. Doç. Dr. Mehmet TANRIVER

en iyi çocuk diş doktoru izmir

Çocuk Diş Hekimliği konusunda Uzman , Genel diş hekimliği, diş eti tedavisi, kanal tedavisi,  üzerinde çalışmalarda bulunmuştur. 2013 ila 2017 yılları arasında Şifa Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Çocuk Diş Hekimliği Anabilim Dalı’nda Yardımcı Doçent Doktor olarak çalışmıştır. 2017 yılında Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde çalışmaya başlamıştır.

Dr. Nuri ÜNAL

Implant ve Çene Cerrahisi Uzmanı

2014 yılında Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. İmplant ve Çene Cerrahisi, Cad/Cam diş tedavileri ve gülüş tasarımları üzerinde çalışmalarda bulunmuştur. 2015 yılından yana Nobel Biocare İsveç İmplantı, Bego German İmplant, I-System Vidasız implant, Straumann Swiss Implant gibi markaların sertifikalı diş hekimidir.

Dr. Ömer ÇİFTÇİ

ömer çiftçi

Estetik Diş Hekimi

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. Estetik ve dijital diş hekimliği başta olmak üzere birçok alanda seminer ve kurslara katılarak mesleki gelişimini devam ettirmektedir. Estetik diş hekimliği, laminate veneer (yaprak porselen), e-max ve zirkonyum protezler, implant üstü protezler, kanal tedavisi ve restoratif diş tedavisi alanlarında hizmet vermektedir.

Prof. Dr. İbrahim Erhan GELGÖR

izmir en iyi ortodontist

Ortodonti & Şeffaf Plak tedavisi.

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1997 yılında mezun oldu.
Selçuk Üniversitesinde 2002 yılında doktora aldı.
Kırıkkale Üniversitesinde Diş Hekimliği Fakültesinde 2008 yılında doçent oldu. Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2013 yılında profesör oldu. 2018 yılından beri Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı hastanesinde çalışmaktadır.