Dental implant eksik dişlere bir çözümdür. Bazı alternatifler kısmi veya takma dişlerdir. İmplant prosedürleri karmaşık olabilirken, nihai ürün gerçek bir dişin görünümü ve işlevi ile rahat olacak şekilde üretilmiştir.
Burada diş implantlarının maliyeti de dahil olmak üzere prosedür hakkında bilmeniz gereken her şey var. Bilgili bir karar almak için lütfen diş hekimimiz ile görüşün.
İmplant yerleştirme konusunda uzmanlaşmış ağız cerrahları veya alternatif olarak periodontistler olarak adlandırılırlar. Kök kanal prosedürlerinden sorumlu endodontistler olarak bilinen uzmanlar da vardır.

Dental İmplant 

Dental implant için uygunluk, her bir hastanın genel sağlığında, çene yapısında, kemik yoğunluğunda, üstte ve alt çenede görülen diğer faktörler ve diğer faktörler nedeniyle duruma göre çalışır. Teşhis için bir uzmana danışmak en iyisidir.
Doğal dişler gibi bakım gerektirir. İmplantların beklendiği gibi çalışmasını sağlamak için diş hekiminiz veya uzmanınız büyük olasılıkla takip planlayacaktır.

Dental İmplant İzmir

İzmir’de implant tedavisi sayfamız hastalarımıza bu konuda yardımcı olacaktır. Çoğu uzman sigara içenlere işlem öncesi ve sonrasında sigarayı bırakmalarını önerecektir çünkü sigara içmenin vida ve çene kemiği arasında bağlanma sorunlarına neden olduğu bilinmektedir. Ek olarak, iyileşmenizi yavaşlatır. İmplantlar arasında immün baskılayıcıları alanlarda ayrıca daha yüksek bir yetmezliği ortaya çıkabilir.