fbpx

Yükleniyor...Tedaviler


Çocuk Diş Tedavisi

Diş Hekimi


Çocuğunuzun dişleri ile ilgili problemler çok erken yaşlarda başlayabilir. Bu dönemde bebeğin beslenmesi, diş bakımı ve emme alışkanlığı hakkında bilgi edinerek ortaya çıkacak problemlerin başlamasını önlemek mümkün olacaktır.Dişleriniz mi Sızlıyor?

Kanal Tedavisi


Kanal tedavisi dişin sinirlerinin geri dönülmez bir şekilde iltihaplandığında gerçekleştirilen bir müdahaledir. Lokal anestezi ile tedavi yapıldığında hasta hiçbir ağrı hissetmez.20 lik Dişlerinizde Ağrımı var?

20 lik Diş Çekimi


20’lik Dişler ağzın en arkasında 20’li yaşlarda çıkmaya başlar. Tabi bu dişin çıkma yaşları bünyeye bağlı olarak çeşitlilik gösterebilmektedir. Bu diş genel olarak 20’li yaşlarda görüldüğü için ismini de yirmilik diş ya da 20 yaş dişi diye almıştır.Gülüşünüzü Beğenmiyormusunuz

Gülüş Estetiği


İzmir Gülüş Tasarımı tedavisinde Rahat bir şekilde gülebilmek, konuşabilmek için düzgün ve sağlıklı bir diş yapımızın olması gerekmektedir. Utanmadan, çekinmeden ağzımızı kapatmadan gülebilmek ve konuşabilmek için doğru ve düzgün bir ağız ve diş yapımızın olması oldukça önemlidir.Daha Parlak Dişler mi?

Zirkonyum Diş


Zirkonyum diş kaplama tedavisi Fakat iş diş bakımına geldiği zaman çoğu kişide erinme ve ihmal etme söz konusu olmaktadır. Sonrasında meydana gelen sonuç diş çürümesi, geç kalmış diş dolgu tedavisi ve kanal tedavisidir.Diş Ağrısı mı?

Hemen arayın, yardımcı olalım


Diş ağrıları ve acil ihtiyaçlar için İzmir diş hekimi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İzmir diş hekimi hizmetimizin yanında, bulunduğunuz konuma göre Karşıyaka diş hekimi merkezlerimizde diş tedavisi hizmeti alabilirsiniz.Dişleriniz Çarpık mı?

Ortodonti Tedavisi


Ortodonti dişlerin çene kemikleri ile, çene kemiklerinin birbirleri ile ve çene kemiklerinin kafa kemikleri ile ilişkisini inceleyen bir bilim dalıdır. Ortodontik tedavi de bu sistemde oluşan bozuklukları tedavi etme şeklidir.Diş Hekimi Korkusu mu?

Anestezi ile Diş Tedavisi


Ağız ve çene cerrahisi çene ve diş rahatsızlıklarının bulunduğu yerlerde yumuşak dokulardaki ve sert dokulardaki hastalıkları ve yaralanmaları, gelişimsel rahatsızlıkları bunlar sonucunda ağızda ve çene de oluşmuş fonksiyonel bozukları kontrol eden doktorlardır.


İzmir En İyi Diş Polikliniği

Şimdiye Kadar


0123456789001234567890

YILDIR SİZİNLEYİZ

Sizlerle var olduk, Her geçen gün yenilenerek büyüyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve anında uyguluyoruz.01234567890

Uzman Doktor

Her Biri Alanında Uzman Profesör, Doçent, Uzman Doktor Kadromuz daima genişlemektedir.0123456789001234567890

ÖDÜL

Kurulduğumuz günden bu güne kadar aldığımız ödül sayısı.01234567890012345678900123456789001234567890

MUTLU GÜLÜŞ

Bu Sayı her geçen gün artmaktadır. Sizleri Tedavi edince karşılıklı mutlu oluyoruz.


Terms of Use

The content on the site is for informational purposes only and does not mean that the doctor will examine, diagnose or diagnose his / her patient.

Site Kullanım Bilgisi

Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.

Privacy Policy

Our Privacy Policy When you visit this website and use the services we offer through this site, you are subject to the terms and conditions specified in this Privacy Policy and you agree to the terms of this Privacy Policy.

Gizlilik İlkelerimiz

Web Sitemizde Türkiye Cumhuriyeti’nin belirlemiş olduğu İnternet kullanıcısı gizlilik ilkeleri esas olarak alınıp uygulanmaktadır. Daha fazla bilgi için Gizlilik İlkelerimiz linkine bakabilirsiniz.

Copyright by Cadde Dental 2017. All rights reserved.

DMCA.com Protection Status